Ana Sayfa Alkent 2000 Stor Perde Yıkama

Alkent 2000 Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama İşlemi

Birden fazla alanda, pratik ve çok yönlü olarak kullanılan stor perdeler oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Stor perdelerin, yıkanması çok önemli bir detaydır. Bundan dolayı Alkent 2000 stor perde yıkama içinde oldukça başarılıdır. Yapılan perdeler pencerede şıklık kazandırmaktadır. Özellikle pencere tekstili dediğimiz tekstilin vazgeçilmezi olarak yer almaktadır. Bu perdeler de tıpkı diğer eşyalar gibi zamanla tozlanıp kirlenmektedir. Bundan dolayı perdelerin, yıkanma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir. Özellikle perdenin yapılırken kullanıldığı malzeme stor perdenin yıkanmasında oldukça önem taşımaktadır. Stor perde nerelerde yıkanabilir sorusunun cevabı genellikle uygun yerlerde yıkanmaktadır.

 Stor Perde Nasıl Yıkanmaktadır?

 Stor perdeler, rulodan çıkarılarak yıkana bilmektedir. Bu yıkama yöntemleri en iyi şekilde Alkent 2000 stor perde yıkama merkezi yapmaktadır. Burada çalışan kişiler eve gelip perdeleri uygun bir şekilde sökerek merkezlerine götürmektedir. İlk olarak, kirlerden aranan perdeler derinlemesine bir şekilde vakumlu bir makine tarafından çekilmektedir. Sonra fırçalar ile perdeler yıkamaya hazır bir hale getirilmektedir. Perdelerin rengi, yıkanma detayına göre değişiklik göstermektedir. Perdelerin hassasiyetlerine göre çalışan makineler her türlü sabunu ve kiri üzerinden atmaktadır.

 Stor Perdede Yıkanarak Kullanılan Kumaşın Özellikleri Nelerdir?

 Bu perdelerin kumaşları polyester veya koton gibi kumaşlardan oluşmaktadır. Bu kumaşlar kesinlikle ışık geçirmez şeklinde üretilmektedir. Bu şekilde herhangi yansıya bilecek gölgeye ve ışığa karşı dayanıklıdır. Belirli makineler yardımıyla sertleşen kumaş sağa sola kaymayı önleyerek monte edilmektedir. Bu yüzden, oldukça dayanıklı olan stor perdeler birçok yerde kullanılmaya tercih edilmektedir. Stor perdelerin yapısı sağlam ve dayanıklı olduğu için yıkanması da aynı şekilde kolay olmaktadır. Bu yüzden Alkent 2000 stor perde yıkama her türlü perde kirlerinin üstesinden gelmektedir. Bu sayede kirlerden arınan stor perdelerin şekli bozulmaz ve temizlenmiş olmaktadır.

 Stor Perdeler Yıkandıktan Sonra Nasıl Kurutulmaktadır?

 Bu perdelerin yıkanması, nasıl kolaysa aynı şekilde kurutulması da bir o kadar kolaydır. Özel makinelerde yıkanan bu perdeler yıkanma merkezinde kurutucuları atılarak kurtulabilmektedir. İşlem sonrası, müşterilere teslim edildiği zaman nemli bir şekilde kalmamış olmaktadır. Bu sayede kullanılan perdeler herkes tarafından tercih edilmektedir. Büyüklüğü üzerindeki desenler perdenin kurumasını değişiklik gösterebilmektedir.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.