Ana Sayfa Mehterçeşme Halı Yıkama

Mehterçeşme Halı Yıkama

Mehterçeşme Halı Yıkama

Halı bizim ev kültürümüzde önemli bir yere sahip olan objedir. Her evde her odada en az bir adet halı bulunmaktadır. Halı bir evi ev yapan en önemli eşya olarak görülmektedir. Halılar zamanla evlerde bulunan tüm tozu kendine çekmektedir. Her ne kadar günlük, haftalık olarak temizlense, havalandırılsa bile halı içerisinde ipliklere yapışmış halde toz ve kir kalabilmektedir. Bu sebeple mümkünse yılda 2 kez veya en az bir kere halıların yıkanması gerekmektedir.

 Alpak halı yıkama olarak geniş servis ağımız ve deneyimli ekibimiz ile Mehterçeşme halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bütün evimizin ya da iş yerimizin kahrını çeken halılarınızı adresinizden ücretsiz servisimiz ile almaktayız. Yıkama ve kurutma işlemlerinin tamamlanmasının ardından ilk günkü görünümüne ve temizliğine kavuşan halılarınızı yine adresinize teslim etmekteyiz.

 Mehterçeşme Halı Yıkamacı

 İstanbul Mehterçeşme halı yıkama hizmetimiz ile sağlıklı bir yaşam yaşamanız için gereken tüm titizliği göstermekteyiz. Servis işlemlerinde personelimiz maske, mesafe ve hijyen önlemlerini alarak sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca halı yıkama sonrasında halıların sarıldığı ambalajlar ve halılarınız dezenfekte edilerek evlerinize getirilmektedir.

 Halı yıkama sırasında kullanılan malzemeler son derece önemlidir. Özellikle çocuklu evlerde çocuklar halı üzerinde oynamakta ve kendi öz kontrollerini sağlayamadığı için ellerini sürekli ağızlarına ve burunlarına götürmektedir. Mehterçeşme halı yıkama hizmetimiz sırasında kullanmış olduğumuz tüm ekipmanlarımız ve deterjanlarımız özel olarak üretilmekte ve herhangi bir sağlığa zararlı madde içermemektedir. Özel olarak kullandığımız ekipmanlarımız sayesinde yıkama sonrası durulama ve kurutma işlemleri sonrasında halılarınızda hiç bir şekilde deterjan kalıntısı kalmamaktadır.

 Halı Yıkama Fiyatları

 Alpak halı yıkama olarak kurulduğumuz ilk günden günümüze ilk amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmet en uygun fiyata sunarak öncelikle dost edinmektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimle bölgenin en çok tercih edilen halı yıkama tesisi olmamızda bu nedendendir.

 Halı yıkama işlemlerinde fiyatlar halı türüne ve leke durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak halı yıkama tesisimiz sayesinde halı yıkamanın yorgunluğundan kurutma telaşından ve zamandan tasarruf edeceğiniz için yıkama işlemleri sizler için daha uygun olmaktadır. Sizlerde halılarınızı zahmetsiz ve kaliteli bir şekilde yıkatmak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.