Ana Sayfa Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halılar evlerimizin önemli eşyalarından biridir. Ancak sürekli ayak altında oldukları için çok çabuk kirlenirler. Bu nedenle belli aralıklar ile temizlenmeleri gerekir. Halılarda sürekli toz ve kir birikmesinden dolayı insan temizlenmemesi halinde insan sağlığını olumsuz etkileyebilir. Başta alerjik astım olmak üzere pek çok hastalığa sebep olabilmektedir.

 Renkli Halılar Yıkanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 Halılar yıkanmadan önce renk ve modellere göre ayrıştırılır. Ardından yıkama proseslerine geçilir. Farklı cins halıların yıkama şekilleri de farklılık göstermektedir. Sefaköy halı yıkama firmamız, halıların zarar görmeden güzel bir şekilde yıkanması için profesyonel ekipler ile çalışmaktadır.

 Renkli halıların yıkanması işleminde halıların dokusu ve yapısı dikkate alınır. Sefaköy halı yıkama firmamızda halıların cinslerine göre su sıcaklığı ayarlanmaktadır. Halı yıkama işlemlerinde sıcak su kullanılmaması son derece önemlidir. Çünkü sıcak su halının renklerinin birbirine karışmasına ya da renklerin solmasına neden olabilir. Bu da istenen bir durum değildir.

 Renkli halılar yıkanırken ağartıcı ürünler kullanılmaması da son derece önemlidir. Firmamızda halılara zarar vermeyen halı şampuanları kullanılmaktadır. Bu ürünler halıların nazik bir şekilde yıkanmasını sağlamaktadır.

 Beyaz Halılar Yıkanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 Beyaz halılar çok güzel görünseler de renkli halılara göre çok daha çabuk kirlenir ve kiri belli ederler. Sefaköy halı yıkama firmamızda beyaz halılarınız profesyonel ekiplerimizde tekniklere uygun olarak yıkanmaktadır. Eğer yıkanacak olan beyaz halı yünden üretilmiş ise ağartıcı kullanmak halının sararmasına neden olur. Bu nedenle ekiplerimiz halının cinsine dikkat ederek uygun yöntemler ile yıkama işlemini gerçekleştirmektedir.

 Halı Yıkama Firması Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

 Seçeceğiniz halı yıkama firmasının uygun teknikler ile halıları yıkaması son derece önemlidir. Bu nedenle firma seçerken bunların göz önünde bulundurulması gerekir. Firmamız uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermektedir. Bu nedenle halı yıkamada oldukça profesyoneliz. Halılarınızı ekiplerimize emanet edebilirdiniz.  Uzun yıllardır sektörde kurumsal kimliğimiz ile faaliyet göstermekteyiz. Bu nedenle müşterilerimize kaliteli hizmet vermek bizim için son derece önemlidir. Bunun yanında fiyatlarımız da oldukça uygundur. Böylece halılarınız uygun fiyatlara profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır. Fiyatlarımız metre kare üzerinden hesaplanmaktadır.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.