Ana Sayfa Saadetdere Halı Yıkama

Saadetdere Halı Yıkama

Halı Yıkarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Halı yıkama işlemi halıların üzerinde bulundurduğu kirlerin şampuan köpüğü veya fırçalar yardımı ile halıdan uzaklaştırma işlemi yapılarak temizleme işlemidir.

 Uygulama Aşamaları Nelerdir?

 Bunun müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini sağlayan firma Saadetdere halı yıkama firmasıdır.

 İletişim alanındaki numarayı arayıp adresi bırakmanız yeterli, servis elemanlarımız en kısa sürede halı, yorgan ve battaniyeyi almak için adrese gelmektedir.

 – Halınız fabrikaya girdikten sonra cinsine göre ayrıca ölçülecektir. Ölçüm tamamlandığında toz alma işlemine geçilir ve halının üzerindeki kirler alınır.

 – Halılarınızı cinsine göre ayırıyor ve çeşitli yıkama teknikleri uygulayan son sistem otomatik halı yıkama makinaları ile özenle yıkanmaktadır.

 – Sıkma işlemi sırasında ortaya çıkan halı, yalıtımlı, hava geçirmez bir kurutma odasında sıcak hava sisteminde nemi alınır ve kurutulur.

 – Kurutulmuş halıyı toplayın ve kalite kontrol prosedürüne geçin. Kalite kontrol prosedürü, müdahale etmek için temiz halıyı ikincil temizleme sürecine sokmayı içerir.

 – Kalite kontrolünden çıkan halılar paketleme makinesine gönderiliyor, yata doğru taranıyor, kokulandırılıyor ve torbalara sarılıyor.

 – Halı hazır olduğunda halının teslime hazır olduğunu bildirmek için sizi arayacağız. Müşteri onayı ile halı bir gün içerisinde servisimize yüklenerek adresinize teslim edilecektir. Bu konuda Saadetdere halı yıkama son derece güvenilirdir.

 Halı Temizleme İşi Zor Mudur?

 Halı yıkama emek ve beceri isteyen bir iştir. Bizim Halı Yıkama olarak sizlere halı yıkama konusunda en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Çocuklarımız günlerinin çoğunu halıda geçiriyor. Çocuklarımızın bakterilerden uzak sağlıklı bir yaşam sürmesi evimizin hijyenik ortamına bağlıdır. İyice temizlenmiş bir halıda en hijyenik ortamı oluşturabilirsiniz. Halınız, tam otomatik halı yıkama makinesinde, Saadetdere halı yıkama firması olarak uzman bir usta gözetiminde, sağlık ve temizlik sağlayan doğal bitkisel halı yıkama şampuanı kullanılarak makinede yıkanır.

 Halı Yıkarken Hangi Hususlara Dikkat Etmek Gerekir?

 Halının yapısı değişmektedir. Halıyı temizlemek için uygun halıyı seçmek daha önemlidir. Bu durumda halının hassasiyetini anlamak çok önemlidir. Bu teknoloji belirli halı modellerinde bir dereceye kadar uygulanmıştır. Bu halılar da yıkamaya karşı çok hassastır ve elde yıkamak daha güzel sonuçlar doğuracaktır.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.