Ana Sayfa Cennet Halı Yıkama

Cennet Halı Yıkama

Güvenilir Halı Yıkama

Halılar evlerimizin vazgeçilmezleridir. Evlerin daha güzel ve sıcak görünmesini sağlarlar. Bu nedenle çoğunlukla ev ve ofis ortamlarında kullanılmaktadır. Halılar ayak altında oldukları için çok kolay bir şekilde kirlenmektedir. Bu nedenle düzenli bir şekilde yıkanması temizlik ve sağlık açısından son derece önemlidir.

 Halı Yıkama İşlemleri

 Halılar toplanmasının ardından merkeze getirilmektedir. Sonrasında ise hepsi cinslerine göre ayrılmaktadır. Bunun sebebi, aynı cins halıların aynı teknik ile yıkanmasından kaynaklanmaktadır. Cennet halı yıkama, halılarınız için en güzel temizlik ürünlerini kullanmaktadır.

 Gelen halıların öncelikle tozunun alınması gerekir. Bu işlemde özel makineler ile halının içerisine işleyen tüm tozlar temizlenir. Cennet halı yıkama da kullanılan makinelerin güçlü çekiş kuvveti bulunmaktadır. Böylelikle halılar hem tozlardan hem de içlerine işlemiş akarlardan temizlenmiş olur.

 Halılarda Yıkama İşlemleri

 Halıların tozlarının alınmasından sonra yıkama işlemi için hazırlanmaktadır. Cennet halı yıkama, halılarınızı özel halı şampuanları ile yıkar. Bu temizleyici ürünleri halılara zarar vermemektedir. Bunun yanında insan sağlığına da herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 Halılarının görünen yerlerinin yanında içlerine kadar kirler nüfuz etmektedir. Bu sebeple güçlü makineler ile halının içine işleyen tüm kirlerden arındırılması sağlanmaktadır.

 Halılarda Durulama ve Kurutma İşlemleri

 Halılar güzel bir şekilde yıkandıktan sonra durulama işleminin de güzel bir şekilde yapılması gerekir. Çünkü iyi bir şekilde durulanmayan halılar çok daha kolay bir şekilde kirlenmektedir. Durulama işleminden sonra ise halılar sıkma makinelerinden geçirilmektedir. Bu makineler oldukça hassastır. Halılara asla zarar vermez.

 Halılarının temizleme ve durulama işleminin ardından kontrol bölümüne alınmaktadır. Burada halı üzerinde leke ya da kir olup olmadığının kontrol edilmesi işlemi yapılır. Lekesi olan halılarda ise yıkama işlemi tekrar edilmektedir.

 Kurutma işlemleri ise kapalı ve yalıtımlı ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle halı kuruma süreleri mevsim değişikliklerinden etkilenmemektedir.  Firmamızda kullanılan tüm cihazlar son teknolojidir. Halılara asla zarar vermez. Halı temizliğinde kullanılan şampuanlar insan sağlığına uygun ürünlerdir. Firmamız uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Bu nedenle halıların en iyi şekilde yıkama ve kurulama işlemlerini yapmaktayız. Uygun fiyatlı ve güvenilir firmalar arasında öncüyüz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.