Ana Sayfa Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Alpak Küçükçekmece Halı Yıkama

2003 yılından bu yana İstanbul’un her ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Birçok şubemiz ve profesyonel kadromuz mevcuttur. Küçükçekmece halı yıkama bünyesi altında Atakent, Beşyol, Cennet, Halkalı, Sefaköy, Kanarya, Kartaltepe ve Yeşilova halı yıkama şubelerimiz vardır. Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizin memnuniyeti sonucunda genişleyerek büyümeye devam ediyoruz.

 Ev İçin Halının Önemi

 Bir ev için halılar çok önemlidir. Ev dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarından biridir. Halısız çok az ev vardır. Genelde salonda halı ile koltuk uyumu, mutfakta ise dolap renkleri ile halı uyumu söz konusudur.

 Halı Temizliğinin Önemi

 Halılar evimizdeki tozları içine hapseder. Yürüme, koşma ya da rüzgar gibi eylemler söz konusu olduğunda ise tozun kalkmasını önler. Halısız bir evde her seferinde toz kalkar çünkü tozların hapsedileceği bir halı yoktur fakat halılar da bir yere kadar bu tozları hapseder. Bir noktadan sonra uzun süre temizlenmeyen halının içi de tozla dolu olduğu için evde halı olsa bile hareket halinde toz yine kalkar. Bu durumda astım, bronşit ve toz alerjisi olan kişiler için tehlike yaratır. Sayılan rahatsızlıklara sahip olmayan kişilerin sağlığı için bile tehlikeli bir durumdur. Düzenli halı temizliği ile halının ömrü de uzamış olur. Halı eğer uzun süreler de temizleniyorsa yıpranır ve eski bir görünüme sahip olur.

 Küçükçekmece Halı Yıkama

 Şubemiz ile sizlere 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Büyük ya da küçük birim demeden ayrım gözetmeksizin aldığımız her işi aynı titizlikle ve hakkıyla yapıyoruz. Evinizden ya da iş yerinizden kirli halılarınızı alarak şubemize götürüyoruz. Şubemizde profesyonel ekibimizle hijyenik koşullar altında özel deterjan ve makinelerimiz ile halılarınızı yıkayarak tertemiz bir hale getiriyoruz. Daha sonra kuruma işlemine geçiyoruz. Halılarınız kuruduktan sonra da parfümleyip size teslim etmek üzere halılarınızı paketliyoruz. Uygun fiyata tertemiz şekilde halılarınızı size teslim ediyoruz. Önceliğimiz ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti diyoruz.

 Küçükçekmece halı yıkama şubemize ulaşmak için 0534 821 32 13 numaraları irtibat numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı sormak ve randevu almak için yukarıda yazan numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.