Ana Sayfa Kavaklı Halı Yıkama

Kavaklı Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi basit bir işlem gibi görünse de ustalık gerektiren bir işlemdir. Özenilmeden ve uygun malzeme ve ekipman kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemleri halılara ciddi zararlar verebilmektedir. Kavaklı halı yıkama hizmeti veren firmamız Alpak halı yıkama olarak bizler halılarınızı profesyonel ekibimiz ve en kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

 Halı yıkama için bizim ile iletişime geçtiğiniz anda kısa bir süre içinde adresinize gelerek halılarınızı teslim almaktayız. Halılarınız teslim alındıktan sonra Kavaklı halı yıkama olarak tüm sorumluluk firmamızdadır.

 Halı Yıkama Nasıl Olmalı?

 Halı yıkamada dikkat edilmesi gereken en büyük etken halının türüdür. Onlarca hatta daha fazla halı türü bulunmaktadır. El dokuması, makine dokuması, Isparta halısı, kilim, yün halı, İran halısı, Özbek halısı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu kadar fazla türün bulunması da yıkamada tek bir tekniğin ya da malzemenin değil onlarca farklı teknik ve malzemenin kullanılması anlamına gelmektedir.

 Alpak halı yıkama fabrikası olarak her türlü halı çeşidine karşın halının zarar görmemesi için en uygun yöntemi kullanmaktadır. Halı yıkama personelimizin tamamı alanında bilgili ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Özel halı türlerine ve halının özelliğine göre özel deterjanlar kullanılmaktadır. Halı yıkama işlemlerinde tıpkı evlerinizde yıkadığınız gibi özel yumuşak ekipmanlar kullanılmaktadır.

 Halı Yıkama Fiyatları

 Alpak halı yıkama olarak halılarınızı evlerinizden ücretsiz bir şekilde almakta ve yıkama sonrasında özel olarak paketlenerek yine adresinize teslim edilmektedir. Kavaklı halı yıkama işlemlerimizde müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için çalışmaktayız. Halı yıkama fiyatları halının türüne ve leke durumuna göre değişmektedir.

 Halı yıkama işlemlerinde belirlenen fiyat halının metrekaresine göre belirlenmektedir. Halının büyüklüğü ve küçüklüğü toplam ödenecek fiyatı değiştirmektedir. Eve servislerimiz kesinlikle ücretsizdir. Yıkama sonrası halılarınız tozdan arındırılmış bir bölgede gün ışığı kullanılarak kurutulmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizin tamamı firmamız garantisi altındadır herhangi bir şekilde halılarınızın zarar görmesi durumunda zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 Alpak halı yıkama olarak Kavaklı bölgesinde geniş servis ağımız ile hizmet vermekteyiz. Firmamız internet sitesinde yer alan telefon numaraları ile firmamıza 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilir her türlü ihtiyacınız için bilgi alabilirsiniz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.