Ana Sayfa Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama

Alpak Atakent Halı Yıkama

2003 yılından beri her geçen gün profesyonelleşen kadromuz ile İstanbul’un her ilçesine hizmet vermekteyiz. Özel makine ve deterjanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin halılarını uygun fiyata derinlemesine temizleyerek işimizi severek yapıyoruz. Yıllardır tanınan ve bilinen birçok şubemiz ile hizmete devam ediyoruz.

 Ev İçin Halının Önemi

 Halı bir evin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Halılar olmazsa yürüme, koşma ya da rüzgar esmesi gibi eylemlerde yerden toz kalkar. Halılar o tozları içinde hapsederek toz kalkmasını önler. Eğer halınızı yıkatmak için çok bekletirseniz ise halı bir süreden sonra dolar ve artık tozları hapsetmez. Bu durumda evde yaşayan kişiler, astım hastaları ve toz alerjisi olan kişilerin sağlığı için tehlike yaratacak bir durumdur.

 Halı Temizliğinin Önemi

 Halılar genellikle 3 – 6 ay da bir yıkanmalıdır. Sık kullanılan odalarda ki halıların daha sık yıkanması aileniz ve sizin sağlığınız için daha iyi olacaktır. Mesela mutfak, salon ve çocuk odası halıları daha sık yıkanmalı. Çünkü mutfakta ki halıda yemek kokuları ve lekeler daha fazla olacaktır. Çocuk odasında ki halının içinde ise genelde yiyecek artıkları ve boya lekeleri olur. Halıların temizliği önemlidir çünkü temizliği ihmal edilen halı yıpranır ve eskir. Halının ömrünü uzatmak için de düzenli aralıklarla temizliği yapılmalıdır. En temiz ve hijyenik koşullara uyarak kirli halıları Atakent halı yıkama yıkar.

 Atakent Halı Yıkama

 Büyük veya küçük birim ayrımı gözetmeksizin işimizi titizlikle yapıyoruz. Evinizden ya da iş yerinizden halılarınızı alıp dükkanımızda en hijyenik koşullarda özel deterjan ve makinelerimiz ile yıkıyoruz. Lekeli olan halıların lekelerine özel deterjanlar kullanıp lekeleri yok ediyoruz. Daha sonra kurutmak üzere bekletiyoruz. Kuruduktan sonra da parfümleyerek sizlere teslim etmek üzere paketliyoruz ve adresinize teslim ediyoruz. Servis hizmetimizi ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyata işimizin hakkını vererek yapıyoruz. Öncelik olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Atakent halı yıkama şubemize ulaşmak için 0534 821 32 13 numaralı irtibat numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu almak ve aklınıza takılan sorularınızı sormak için yukarıda yazan numaradan bizleri arayabilirsiniz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.