Ana Sayfa Tahtakale halı yıkama

Tahtakale halı yıkama

Alpak Tahtakale Halı Yıkama

2003 yılından beri profesyonel ve uzman kadromuz ile İstanbul’da hizmet vermekteyiz. İstanbul’un her ilçesine servis ücreti almadan hizmet etmekteyiz. Küçük ya da büyük birim ayrımı yapmaksızın her yerde işimizi özenle ve titizlikle yapmaktayız. Halı, koltuk ve stor perde yıkama hizmetlerimiz vardır. Önceliğimiz her zaman için siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyetidir.

 Tahtakale halı yıkama şubemiz de siz değerli müşterilerimize 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

 Halının Önemi

 Halı sıcak ve rahat bir zemin için evlerimizin olmazsa olmazıdır. Evimizin tarzını yansıtan eşyalardan biri de halılardır. Doğru halı seçimleri evinizin tarzını yansıtacak ve odanızın atmosferini değiştirecektir. Evinizin tarzını yansıtan ve odanızın atmosferini değiştiren halıların temiz olması ve düzenli olarak temizlenmesi de önemlidir.

 Halı Yıkamanın Önemi

 Halılar yerde biriken tozları hapseder ve yürüme ya da koşma gibi eylemlerde tozun tekrar havalanmasına engel olur. Süpürge ile tozların bir kısmını çeksek bile tamamını çekmemiz imkansızdır bu yüzden de halılarımızı yıkamak sağlık ve temizlik açısından önemlidir. Çok kullanılan halılar yani mutfak, çocuk odası ve salon da kullandığımız halılar 3 – 6 ayda bir yıkanmalıdır. Mutfak halılarına yemek kokuları siner ve yemek yenilen bölgede yemek lekeleri oluşur. Çocuk odası halıların da genellikle yemek artıkları, yemek ve boya lekeleri görülür. Çocuk odası halısında fazlaca koşuşturma da yaşandığı için toz daha çok ve çabuk kalkar. O yüzden düzenli olarak halı temizliği ailemiz ve bizim için önemlidir. Halı temizliğini düzenli olarak yapmak halının da ömrünü uzatır. Eğer düzenli olarak halı temizliği yapılmazsa halılar yıpranır ve eskir.

 Tahtakale Halı Yıkama

 Tahtakale halı yıkama da halılarınız özenle ve titizlikle yıkanır. Lekesi olan halılara özel işlem uygulanarak lekeleri çıkarılır. Belli bir süre kurutulur. Kuruduktan sonra parfümlenerek özenle paketlenir ve sizlere ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Uygun fiyata değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak sizleri memnun etmek için çalışıyoruz. Kirlenen halılar en iyi Tahtakale halı yıkama da yıkanır.  Tahtakale halı yıkama servisimize ulaşmak için 0532 732 95 78 irtibat numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.