Ana Sayfa Bahçeşehir Stor Perde Yıkama

Bahçeşehir Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkaması Nasıl Yapılmaktadır?

Güneş ışınlarını kırarak karanlık bir ev ortamı sağlama özelliğine sahiptir. Güneşten aldığı ısıyı azaltmaz, sadece içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye görüşü engeller. Bu perde çeşitli renklerden gelir. Çok ekonomik ve her bütçeye uygun üretimi mevcuttur.

 Perdenin Kumaş Özellikleri Nelerdir?

 Stor perde için pamuk ve polyester gibi birçok farklı kumaş kullanılabilir. Ancak kullanılan tüm kumaşların ışık koruma işlevi vardır. Yani bu dokular ışığın geçişini tamamen engelleyecek şekilde üretilirler. Bu, dışarıdan görülebilen gölgeleri ve yansımaları tamamen önlendiği bilinmektedir. Kullanılan kumaş, gevrekleşmemesi için özel bir makinede sertleştirilmiştir.

 Bu işlemin amacı, fonksiyonda açılıp kapanırken kumaşın sağa veya sola kaymasını engellemektir. Apre adı verilen bir işlemle perde kumaşı yanmaz ve antibakteriyel hale getirme özelliğine sahiptir. Kumaşın arka kısmında genellikle PVC astar malzemesi kullanılmaktadır. Bu sayede stor perdenin kumaşı güneş ışığından etkilenmemesi olumlu ihtimaldir. Bunu kalitesi bakımından işi güvenilir yapan Bahçeşehir stor perde yıkama olarak bilinmektedir.

 Evde Stor Perde Yıkama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

 Stor perdelerin güvenli bir şekilde temizlenmesi için özellikle bunu yapan işletmelere kuru temizleme yaptırılmalıdır. Mekanizmalı bir perde olduğu için evde çamaşır makinesinde yıkayamazsınız. Ama evde yıkamak isteyen herkes stor perdeyi halı yıkar gibi yıkayabilir. Bunu yapmak için önce perdeyi mekanizmasından ayırmalısınız.

 Perdeyi mekanizmasından çıkarın ve yıkamak için düz bir yüzeye koyun ve çok sert vurmamak için yumuşak bir fırça ile deterjanla yıkayın. temizleme işleminin sonunda mekanizmaya geri dönmek için bol su ile durulayın ve güneşte kurutun. Ayrıca stor perdeyi hangi deterjanla yıkayacağını merak edenler için en etkili deterjan sabundur. Sabun, perdelerdeki kiri anında temizler. Piyasada bulunan herhangi bir veya perde temizleme deterjanını seçebilir ve temizlemeye başlayabilirsiniz. Evde temizlik zor geliyorsa Bahçeşehir stor perde yıkama son derece güvenilirdir.

 Hizmet Nasıl Sunulmaktadır?

 İstanbul’un ünlü metropol semtlerinden Bahçeşehir’de perde yıkama hizmeti veren firma, evinizde ya da iş yerinizde kullanmaktan çok memnun kaldığınız merdanelerin yıkanması ve temizliği ile gurur duymaktadır. Stor perde temizliği alanında tüm gün hizmet veren Bahçeşehir stor perde yıkama müşterilerinin evlerinde veya iş yerlerinde kullandıkları özel bir dekor olan stor perdeleri siz değerli müşterilerinin temizliğini; İleri teknoloji ve doğal temizleyicilerle üretilen makinelerin hijyen kurallarını dikkate alıyoruz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.