Ana Sayfa Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar Halı Yıkama

Halı yüzyıllardır Türk halkının en önemli ev içi aksesuarlarından birisidir. Onlarca farklı türü bulunan halıların temizliği ve bakımı da özen ve bilgi gerektirmektedir. Ev içinde ya da iş yerlerimizde kullandığımız halılarımız zaman içerisinde toz tutmakta veya üzerlerine bir şeyler dökülerek lekelenmektedir. Alpak halı yıkama tesisi olarak hizmet verdiğimiz Gürpınar halı yıkama işlerinde tüm halı çeşitlerine özenli ve kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

 Yolluk, paspas, Isparta halısı, yün halı, makine halısı, İran halısı gibi farklı çeşitlerdeki halılarınıza türüne en uygun yıkama yöntemini ve yıkama malzemelerini kullanarak işlem yapmaktayız. Gürpınar halı yıkama olarak kullandığımız tüm ekipmanlar ve yıkama malzemeleri alanının en kaliteli malzemeleridir. Firmamızda hizmet veren tüm personelimiz alanında eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.

 Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 Nasıl her canlının bir hassas noktası ya da alerjisi varsa kumaş ve ipliklerinde hassas noktaları ve alerjileri vardır. Eskiden mahalle aralarında halı yıkarken evlerdeki halılarımıza zarar gelmemesi için annelerimiz en yumuşak malzemeleri özel halı yıkama deterjanlarını ve belirli sıcaklıkta su kullanırlardı. Artık mahalle aralarında yeterli alanların olmaması ve çalışma yaşamındaki ağır durumlar nedeniyle evlerde halı yıkama işlemleri yapılamamaktadır.

 Gürpınar halı yıkama olarak bizler eski usulleri ve kaliteyi yeni teknolojiler ile buluşturarak halı yıkama işlemleri yapmaktayız. Alpak halı yıkamanın deneyimli personeli halının türüne dokumasına renklerinin yapısına göre en uygun tekniği, en uygun deterjanı kullanarak en hassas şekilde yıkama işlemini yapmaktadır.

 İstanbul Gürpınar Halı Yıkama

 Alpak halı yıkama tesisi İstanbul ili Gürpınar bölgesinde deneyimli ve geniş ekibi ile hizmet vermektedir. Firmamız iletişim kanalarını kullanarak bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi ve evde olduğunuz saatleri bildirmeniz durumunda ekibimiz sizin istediğiniz saatte evinize gelerek halılarınızı adresinizden teslim almaktadır. Yıkama işleminin bitiminde yine sizinle irtibata geçilerek size uygun bir saat diliminde halılarınız adresinize teslim edilmektedir.

 Alpak halı yıkama olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla tüm yapmış olduğumuz işlemlerimiz firmamız garantisi altında olup yıkamada çıkmayan leke ya da herhangi bir şekilde halınıza zarar gelmesi durumunda firmamız tüm zararınızı karşılamakta hizmetten herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.