Ana Sayfa Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Alpak Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Koltuklar evlerimizin olmazsa olmazları ve en çok kullanılan eşyalarıdır. Kirlendiklerini çok belli etmeseler de koltuklar fazlasıyla kirlenir. Kirlenen koltuklar evde yaşayan bireyler için fazlasıyla tehlike oluşturur. Ev ve iş yerlerinize gelerek koltuklarınızı uygun fiyata, profesyonel ekibimiz ile hijyenik koşullarda derinlemesine temizliyoruz. Küçükçekmece koltuk yıkama da önceliğimiz senelerdir biriken tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 Koltuğun Önemi

 Ev dekorasyonunda koltuk evin en önemli parçalarından biridir. Evin en çok kullanılan eşyalarının da temiz olması sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Evin en çok kullanılan eşyalarından biri olduğu için de fazlasıyla kirlenmektedir. Dökülen içecek ya da yiyecekleri görsek de bir o kadar da gözle görmediğimiz mikroplar vardır. Çocuk ve bebek olan evlerde koltukların temizliğine daha çok dikkat edilmeli ve daha sık temizlenmelidir.

 Koltuk Yıkamanın Önemi

 Tozlar koltukların içinde ve üzerinde bulunur. Astım hastaları ve toz alerjisi olan kişiler için temiz koltuklar önem taşır. Sık kirlenen ve çabuk leke tutan koltuklarınız varsa 3 ayda bir koltuklarınızın yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Koltuklarınızı yıkatmak için leke tutmasını beklemeden yıkatmanız gerekir. Koltukların sadece görünen ve kullanılan yerleri değil her yeri temizlenmelidir. Çünkü kullanılmayan yerlerinde bile bakteriler ve mikroplar mevcuttur. Koltuklarınızı yıkatmak koltuklarınızın ömrünü de uzatmaktır. Yıkatılmayan koltuklar yıpranır, eskir. Hem sağlığımız açısından tehlike yaratır hem de hoş bir görüntü oluşturmaz. O yüzden düzenli olarak koltuklarınızı yıkatmanız sağlığınız ve çocuklarınız açısından çok önemlidir.

 Küçükçekmece Koltuk Yıkama

 Hijyenik ve temiz bir şekilde ev ve iş yerlerinize gelip hijyen kurallarına uyarak koltuklarınızı profesyonel ekibimiz ile özel makinelerimiz ve deterjanlarla yıkarız. Koltuk kumaşınıza göre kuruma süresi değişiklik gösterebilir. Tüm ekipmanlar ve deterjanlar firmamız tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Koltuklarınızda ki mayt, akar ve bakterileri özel deterjanlarımız ile yok ederiz. Derinlemesine bir temizlik ile siz değerli müşterilerimize profesyonel ekibimiz ile uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktayız. Küçükçekmece koltuk yıkama şubemize ulaşmak için 0534 821 32 13 numaralı irtibat numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru ve randevularınız için 08:00 – 22:00 saatleri arasında irtibat numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.