Ana Sayfa Kartaltepe Halı Yıkama

Kartaltepe Halı Yıkama

Kartaltepe Halı Yıkama

Halılar en özel anlarımızı geçirdiğimiz evlerimizin baş tacı aksesuarlarından birisidir. Sürekli üzerinde geçindiğimiz yazın üzerinde rahatça uzandığımız kışın soğuktan korunduğumuz bir eşyadır. Kültürümüzde de önemli bir yere sahiptir. Uzun yıllar boyunca evimizde neredeyse değişmeyen tek eşya halılar olmaktadır.

 Halıların uzun yıllar dayanması formunu ve görüntüsünü koruması ise bakım temizliğine bağlıdır. Özellikle yıkama sırasında kullanılan deterjanlar, suyun tazyiki ve yıkama ile sonrasında ki kurutma işleminde yapılacak özel işçilik halılarınızın kullanım ömrünü uzatan faktörlerdir. Alpak halı yıkama tesisi olarak vermiş olduğumuz Kartaltepe halı yıkama hizmetimiz ile sizlere en uygun en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmaktayız.

 Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 Halı yıkama işlemi çok kolay gibi görünse de aslında bazı incelikleri olan bir işlemdir. Biz sadece halı deyip geçsek te aslında onlarca farklı türü ve modeli bulunmaktadır. Bu nedenle de her halı için kullanılacak olan deterjan ve yıkama yöntemi de farklılık göstermektedir. Halının türüne ve rengine dikkat edilmeden yapılacak olan halı yıkama işlemi sonrası halılarınız zarar görebilmektedir.

 Tesisimiz Kartaltepe halı yıkama işlemleri sırasında halılarınızın türüne göre en uygun malzemeler ve yöntemler ile halı yıkama işlemi yapmaktadır. alanında bilgili ve deneyimli ekibimiz evinizden özenle halılarınızı almakta daha sonrasında yıkama ve kurutma işlemlerinin tamamlamasıyla halılarınızı özenle paketleyerek evinize teslim etmektedir.

 Halı Yıkama Tesisi Önemi Nedir?

 Alpak halı yıkama tesisi olarak Kartaltepe halı yıkama hizmetimiz sırasında öncelikli misyonumuz en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Öncelerde mahalle aralarında sokaklarda ve hatta bina önlerinde yapılan halı yıkama işlerini profesyonel ortamda profesyonel ekipmanlar ile yapmaktayız.

 Tesisimizden alacağınız halı yıkama hizmeti ile ağır ve büyük halılarınızı taşıma işinden, halı yıkarken harcanacak olan su ve deterjan masrafından ve en önemlisi de halı yıkamanın yorgunluğundan ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Bölgenin en çok tercih edilen tesisi olarak sizlerin hiç bir şekilde yorulmadan halılarınızın yıkanmasına olanak sunmaktayız.

 Tesisimizde verilen tüm hizmetler firmamız güvencesi ve garantisi altındadır. Beğenmemeniz veya halılarınızın başına bir zarar geldiği zaman tüm masraflarınız firmamız tarafından bedelsiz olarak karşılanmaktadır.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.