Ana Sayfa Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmetleri Ve Önemi

Halılarımız evlerimizin en temel eşyasıdır. Ev yaşantımızda önemli bir yeri olan halılarımızın şıklığı, modeli, kalitesi kadar temizliği de büyük önem taşır. Evimizde en fazla değer verdiğimiz eşya halılarımızdır. Halılarımıza, bizim kadar değer verebilecek halı yıkama şirketlerine emanet etmeye özen gösteririz. Evimizin hijyeni açısından da çok önemli olan halılarımızın temizliğini rahatlıkla alpakhalıyıkama.com ayrıcalığıyla güvenle teslim edebilirsiniz. Profesyonel ellerde, derinlemesine yapılan temizliğin ardından halılarınız evlerinize ücretsiz servis aracılığıyla teslim edilir.

 Halılarınız Nasıl Yıkanır?

 Halılarımızı yılda en az bir kere Ataköy halı yıkama ile temizliğinin yaptırılması, evinizin hijyeni açısından çok önemlidir.

 Halılarınız, Ataköy halı yıkama marifetiyle sadece üst yüzey bölgesi değil, en zor kirlerin nüfus ettiği derinlemesine bir temizlik yapılarak gerçekleştirilir. Başlangıçta toz alma ile başlayan Ataköy halı yıkama, ön yıkamanın ardından tam otomatik makineler sayesinde el değmeden ana yıkaması gerçekleştirilir. Kaliteli deterjan ve dezenfektan ürünlerinin kullanıldığı ön yıkamanın ardından sıkma işlemi gerçekleştirilir. Kurutma işleminin ardından paketleme bölümünde kirlerinden tamamen arındırılmış bir şekilde paketlenir.

 Halı Yıkatma Neden Önemlidir?

 Halılar evimizde her an temas ettiğimiz en temel eşyalarımızdandır. En fazla temas ettiğimiz eşyalarımız arasındadır. Dolayısıyla diğer eşyalara nazaran daha fazla kire maruz kalmaktadır. Bu kir derinlemesine nüfus ettiği için yüzeyde kirin görünmesi zaman almaktadır. Bu da çeşitli sağlık sorunlarına maruz kalmamız anlamını taşımaktadır. Ayakaltında ve çabuk kirlenmeye müsait olan halılar, çıkarması zor lekelere sahiptir. İşte bu yüzden halılarımızın temizliğini derinlemesine yapabilecek profesyonellerin eline bırakmamızda fayda vardır.

 Halı Yıkamadan Geldikten Sonra Yapılacaklar

 Kirlerinden arındırılmış bir şekilde teslimatı yapılan halılar, zemine serilmeden önce yapılması gerekenler vardır. Her ne kadar halılar kuru bir şekilde teslim edilse de, zemine serildikten sonra üstüne masa, sehpa gibi eşyalar koyulmamalıdır. Masa veya sehpaların ayakları halınızda derin izler bırakır. Bu yüzden bir veya iki gün halınızı üstüne herhangi bir eşya koymamanızda fayda vardır. Ayrıca hafif nemli gelen halılar sermeden önce mutlaka havalandırma işlemi uygulanmalıdır. Bunun için 1 veya 2 gün yeterli olacaktır. Ardından halılarınızı zemine serme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.