Ana Sayfa Beykent Halı Yıkama

Beykent Halı Yıkama

Halı Yıkamada Devrim

Halılar en çok ve çabuk kirlenen eşyalardır. Buna rağmen ev ve ofislerin vazgeçilmezidir. Günümüzde şehirleşmenin artması ve insanların sürekli çalışması nedeni ile halıların evlerde yıkanması mümkün değildir. Zaten böyle bir uygulamada halılar tam anlamı ile temizlenmez. Bu sebeple halıların profesyonel ekiplerce yıkanması gerekmektedir.

 Profesyonel Halı Yıkama

 Özellikle çocuklu ve bebekli ailelerin halı temizliğine son derece dikkat etmesi gerekir. Çünkü küçük çocuklar halı üzerinde çok fazla vakit geçirmektedir. Halıların kirli ve tozlu olması alerjik astım gibi oldukça ciddi rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Bunun yanında kirli halılar içinde bakteriler çok kolay bir şekilde üreyebilmektedir.

 Beykent halı yıkama firmamızda kullanılan halı yıkama şampuanlarının anti bakteriyel özelliği bulunmaktadır. Bu sayede uzun süreler boyunca halılarınızda bakteri üremesi gerçekleşmez. Bunun yanında Beykent halı yıkama firmamızın fiyatları oldukça uygundur. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde halılarınız evinizden alınır, temizlenerek tekrar tarafınıza teslim edilir.

 Halı Yıkatmanın Önemi

 Eski zamanlarda halılar evlerde yıkandığı zaman parlak bir görünümü olurdu. Bu durum insanlarda halıların iyi bir şekilde temizlendiği algısını yaratırdı. Ancak evde yıkama ya da silme işlemleri ile halılar tam olarak temizlenmez. Aksine yüzeyde bulunan toz ve kir halı diplerine itilmiş olur. Bu sebeple halılar temizlenmiş gibi görünür.

 Beykent halı yıkama firmamızda halılarınız profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır. Halı yıkamada kullanmış olduğumuz makinelerimizin tamamı son teknolojidir. Bu sebeple halılarınıza zarar vermeden güzel bir şekilde yıkanmasını sağlamaktayız.

 Halıların Cinslerine Göre Yıkanması

 Halılar günümüzde farklı materyallerden üretilir. Farklı materyallerden üretilen halıların toz ve kir tutma kapasiteleri de farklılık göstermektedir. Örneğin yün halıların temizliğine ekstra dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü bu halılar hayvan yünlerinden imal edilmektedir. Bu nedenle yüzeylerinde çok kolay bir şekilde bakteri üreyebilmektedir.

 Bu sebeple halıların yıkanmadan önce cinslerine göre ayrılması ve uzman ekipler tarafından yıkanması gerekmektedir. Firmamızda kullanılan halı şampuanları halılara asla zarar vermez. Köpürme özelliklerinden dolayı halı içinde birikmiş lekelerin yüzeye çıkmasını sağlar. Bu sayede halılarınız derinlemesine bir şekilde temizlenmiş olur. Firmamız kurumsal bir firmadır ve müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.