Ana Sayfa Florya Halı Yıkama

Florya Halı Yıkama

Alpak Florya Halı Yıkama

18 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Yıllardır gelişerek büyüyen ve profesyonelleşen kadromuz ile İstanbul’un her ilçesine hizmet ediyoruz. Ev ve iş yerlerinizin halılarını büyük veya küçük birim ayrımı gözetmeksizin aynı titizlik ve özenle Florya halı yıkama şubemiz de temizliyoruz. Müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem veriyoruz.

 Halının Önemi

 Halılar evlerin önemli dekorasyon eşyalarından biridir. Halılar yerdeki tozları kendi içlerine hapseder ve herhangi bir hareket ya da rüzgar da toz kalkmasını önler. Halılar sayesinde direkt yere temas etmemiş oluruz.

 Halı Temizliğinin Önemi

 Yukarıda da dediğimiz üzere halılar tozları kendi içlerine hapsederler fakat bunu belli bir süreye kadar yaparlar. Belli bir süreden sonra halının içi artık tamamen toz dolar ve başka tozları hapsedecek yer kalmaz. Hareket veya rüzgar ile de düzenli yıkatılmayan halılar da toz kalkar. Kalkan toz ise ev bireyleri, toz alerjisi olan kişiler, astım ve bronşit hastalarının sağlığı açısından tehlike yaratmaktadır. Bu yüzden halılar 3 – 6 ay da bir yıkatılmalıdır. Mutfak, salon ve çocuk odasının halıları ise çok fazla kullanıldığı için daha sık yıkanabilir. Mutfakta ki yemek kokuları ve lekeleri mutfak halısını fazlasıyla kirletir. Çocuk odası halısında ise yiyecek kırıntıları, içecek ve boya lekeleri mevcuttur. Salon ise ortak yaşam alanı olduğu için aslında salon halısı da çok kirlenir. Düzenli aralıklarla yıkatılmayan halılar yıpranır ve eskimiş bir görüntüye sahip olur.

 Florya Halı Yıkama  Bizlere 0534 821 32 13 numaralı irtibat numarasından Florya halı yıkama şubemize ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve randevu almak için yukarıda yazan numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 08:00 – 22:00 saatleri arasında Florya halı yıkama şubemizde hizmet vermekteyiz. Halılarınızı evinizden alarak şubemizde profesyonel kadromuz, özel deterjanlar ve özel makinelerimiz ile yıkıyoruz. Halılarınızda ki lekelerle özel olarak ilgilenerek lekeleri çıkartıyoruz. Daha sonra kurutmak üzere kurutma makinesine alıyoruz. Kuruduktan sonra ise parfümleyerek sizlere teslim etmek üzere paketliyoruz ve evinize teslim ediyoruz. Servis hizmetinden ücret almıyoruz. Uygun fiyata işimizi tüm hijyen koşullarına uyarak yapıyoruz. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.