Ana Sayfa Basınköy Halı Yıkama

Basınköy Halı Yıkama

Halı Yıkamanın Güvenilir Adresi

Halılar evlerimizin demir başlarıdır. Bunun yanında ofis ortamlarında da kullanılmaktadır. Gün içerisinde halı üzerine sık sık basıldığı için en çok kirlenen eşyalardan bir tanesidir. Bu sebeple düzenli bir şekilde yıkanmaları gerekmektedir. Evlerde halı yıkamak hem çok uğraştırıcı bir işlemdir hem de halılar istediğiniz kadar temiz olmaz. Bu sebeple güvenilir halı yıkama firmalarından yardım almak en doğrusudur.

 Güvenilir Halı Yıkama Firması

 Basınköy halı yıkama firması halıları hem en iyi şekilde yıkar hem de oldukça uygun fiyatlıdır. Halı yıkama işlemleri için güvenilir firmaların tercih edilmesi son derece önemlidir. Halıların senede en az 2 kere profesyonel ekiplerce yıkanması gerekmektedir. Çünkü bu eşyaların üzerine sürekli basıldığı için mikrop yuvası olmaktadır.

 Firmamıza getirilen halıların cinslerine göre ayırma işlemi yapıldıktan sonra halılar güzel bir şekilde süpürülmektedir. Rutin temizliklerde halılar sürekli süpürülse de iç kısımlara işleyen tozlar tam olarak çıkmaz. Ancak Basınköy halı yıkama firmasında kullanılan makineler oldukça güçlüdür. Halıların içlerine yerleşmiş olan tozlar iyi bir şekilde çıkarılmaktadır.

 Sektörün En İyi Halı Yıkama Firması

 Basınköy halı yıkama firmasında kullanılan temizlik ürünleri insan sağlığı için uygundur. Bunun yanında halılara da herhangi bir zararı bulunmaz. Kullanılan halı şampuanları ürünlerin nazik bir şekilde yıkanmasını sağlamaktadır. Bu sebeple halılarınızı uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 Özellikle bebekli aileler çocukları yeni yeni emeklemeye başladığı zaman halıları yıkamaya verdiklerinde kullanılan temizlik ürünleri ile ilgili endişe yaşayabilmektedir. Ancak kullanılan halı şampuanlarının insan sağlığına herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 Profesyonel Halı Yıkama

 Ekiplerimiz halıları profesyonel bir şekilde yıkamaktadır. Teknik bir şekilde yıkama işlemi gerçekleştiği için halılar asla zarar görmez. Halıların kurutma işlemi de özel odalarda gerçekleşmektedir. Bu sayede kurutma süresi mevsim şartlarından etkilenmez. Halınız kısa sürede elinizde olacaktır.

 Halı yıkama işlemleri antiasitik, anti bakteriyel, antialerjik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede halılar uzun süre ilk günkü gibi temiz kalır. Ancak en fazla 6 ay sonra halıların tekrardan profesyonel bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Ekiplerimiz her zaman güler yüzlü bir şekilde müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Konuşma Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba
alpakhaliyikama.com'dan ulaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.